ANA MENÜ HAKKIMIZDA VİZYON&MİSYON FOTOĞRAF GALERİSİ ÜRÜNLERİMİZ FAYDALI LİNKLER VİDEO  İLETİŞİM

 

 

VİZYONUMUZ

       Bölgemizin ve ülkemizin ihtiyacı olan ceviz yetiştiriciliği için firma olarak bunları kendimize bir borç bilerek, 2008 yılında 30 Dekarlık FER FİDANCILIK adı altında son teknoloji ile donatılmış fidan yetiştirme tesislerini kurma  ihtiyacı duymuştur. Bunun yaklaşık olarak 2500 metrekaresi kapalı alanda yapılmaktadır.

      Hedefimiz yıllık 50 bin ila 100 bin arasında en iyi yerli ve yabancı çeşitleri üreterek ülkemizin ihtiyacını karşılamaktır. 2010 yılında bölgemizde yetişen en güzel bağların yapraklardan almış olduğumuz ürünleri son derece hijyenik bir şekilde üretip çeşitli ambalajlarla müşterilerimize sunmaktır.

MİSYONUMUZ

    Geleneksek damak tadınızın ve kültürümüzün bir parçası olan cevizin vazgeçilmezliği bizleri cezbetmiş olan bu tadı kültürel bir miras olarak değerlendirmemizi sağlamıştır

   1973 yılından bu güne daha da azimle ve titizlikle çalışmayı, tadları bozmamayı kendimize ilke edindik.Bununla beraber kalite standartlarını en üst seviyede tutarak sertifikalı aşı ceviz fidanı ve Tokat Bağ Yaprağı imalatı ile hizmetlerimize devam ediyoruz.